Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Calicivirus valaki adna tanácsot?

Calicivirus valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés

Szóval vasárnap kezdődött és hát felkeltem öklendeztem.. utána 30 perc múlva hánytam.. lefeküdtem 1,5 óra múlva rohantam wc re és hasmenés.. mint a víz .. kb volt 5x utána el is múlt.. utána még rá 3x hánytam és nem volt semmi bajom csak hőemelkedés 37,6 ez volt kétszer.

Hétfőn nem volt semmi tünet és ma megint öklendezem és rossz közérzetem van..

Ez mennyi ideig tart?

Dolgozni jöttem mert nem érzem annyira rosszul magam..

csak diétázak?



2016. szept. 20. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán otthon is maradhatnál, hogy ne terjeszd a vírust...

Diéta, sok folyadék. Jobbulást.

2016. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi. azt mondta a orvos is..De nagyon sok munkám van :(

próbálok kevesebbet érintkezni emberekkel ..

2016. szept. 20. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod ez nem csak érintkezéssel terjed. Ami kijön belőled alul felül annak a gőze a legfertőzőbb. Tehát ha valaki utánad megy a wc-re már be is nyalta a betegséget. Voltam már én is calicis hánytam mint még sose. Ez többnyire 3 napig tart. Első napon hánysz és megy a hasad a másodikon már inkább csak hasmenés van de az is kevés és inkább csak inger. Egyél könnyű kajákat írja a net is bár én nem foglalkoztam vele meg a család sem. Másnap már szalámis kenyér volt a kaja XD
2016. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!