Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy felfáztam?

Lehetséges, hogy felfáztam?

Figyelt kérdés

Minden vizeletürítés kellemetlen fájdalommal jár az utóbbi napokban, reggel jobban fáj, délután,este kevésbé, de fáj.

Pár napja szétszakadt a papucsom, így a hideg konyhakövön általában mezítláb mászkáltam, de nem sokat időzök a konyhában, viszont azt elmondhatom,hogy ott különösen hideg a kő.

Viszont a vizeletem "fehér" (átlátszó), ha kevesebbet iszok akkor kicsit sárgább, de nem büdösebb, tehát semmi szokatlan.

Nincs alhasi fájdalmam, napi 3x járok wc-re.(mint mindig,és akkor sokat ürítek)

A fájdalmat a makknál érzem.


Ha nem lenne egyértelmű, fiú vagyok.


2016. szept. 20. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges bizony.Igyál sok folyadékot ,és igy kimosódhatnak a baktériumok .A vesék nagyon érzékenyek a hideg padozatra.Sehonnan sem olyan könnyű felfázni,mint lábról .A vizelet színe semmit sem befolyásol.
2016. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, legalábbis a kellemetlen fájdalom nagyon arra utal.
2016. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A vizelet színe semmit sem befolyásol."


Pedig de! Fontos a vizelet színe.


Orvoshoz is fordulj. :)

2016. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Olvasd el ,mit írnak az orvosi könyvek a vizelet szinéről.

Tévedésből zöldet nyomtam,bocs !!!"


46% os írta üzenetben


Válaszom:


Szalmasárga, mézsárga: Megfelelő vizelet!


Rózsaszín, pirosas árnyalat: Nagyon sok betegség tünete lehet a veseproblémáktól a húgyúti gyulladáson keresztül, a daganatokig, ezért ha rózsaszín vagy piros árnyalatú a vizeletünk, haladéktalanul keressük fel az orvosunkat!


Kék vagy zöld: Okozhatják ételszínezékek vagy gyógyszerek, de ritka betegségek is, azonban a vizelet színe nem tartozik az első tünetek közé.


Semmit se befolyásol.... Csak éppen egy tünet ..., de oké, akinek véres a vizelete ne forduljon orvoshoz, mert lényegtelen. wp.

2016. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!