Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prostatisem van de eredetileg...

Prostatisem van de eredetileg az volt a bajom, hogy fájtak a veséim meg elég rendesen felfáztam? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vesém kb már nem fáj, bár ne rugdossa senki, azon kívül meg nem fáj semmim, mikor múlik el ez az egész? Holnap masszázs (nem értem miért hívják ezt masszázsnak, eléggé fáj) meg kapok még kúpot / antibiotikumot. Azért kérdezem mert minden orvos mást mond. Vér és vizelet negatív lett.

2014. dec. 29. 21:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Fontos lenne, hogy elmúljon mert bár a mindennapokban nem zavar de kűzdősportolok és ha magasra rúgok akkor belül érzem, hogy nyomódik a vesém, vagy nem tudom meg nagyon könnyen fálfázok és így nem lehet edzeni.
2014. dec. 29. 21:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket általában fertőzés okozza. :\ Ha masszázsra jársz, akkor valószínűleg az eredeti fertőzés súlyosan krónikus volt, és egy hosszú ideje tartó látens gyulladásról van szó. Sajnos ez nem gyógyul gyorsan.


Nekem kevésbé súlyos esetem volt mycoplasma hominis fertőzéssel, nem terjedt át vesére - hála égnek -, de borzasztó végbéltáji fájdalmakat éltem meg néha. Nekem három hónapig tartott a teljes gyógyulás, de azt mondják, van, amikor fél év is. :\ Mindenesetre a mozgás, a helyesen szedett antibiotikum - véletlenül se fogyassz tejterméket, kalciumot, magnéziumot vagy kazeint előtte-utána jópár órával! - és a sok folyadék rengeteget segít.


Kitartás és jobbulást kívánok!

2014. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen a válaszod!

Holnap megyek másodszorra, úgy volt, hogy teljesen jó leszek, orvosom állítja, hogy nem bakteriális. Semmi komoly fájdalmam nem volt még (kivéve mikor felnyúlnak..) a vesém mikor elkezdett fájni felöltöztem rendesen és elmúlt. Csak múljon el az a lényeg mert bekattanok. Miért nekem kell betegnek lennem aki folyton mozogna...?

2014. dec. 29. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg egy hosszadalmasabb betegség.


de jobbulást!

2014. dec. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orvos masszírozza a prosztatád? Uhh vagy csak felnyúl? Mielőbbi gyógyulást kívánok Neked!
2014. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igazából három hónapot vagy többet még kibírnék, csak múljon el.

Hát a "masszázs" elég rövid ideig tartott de szvsz bőven elég, majdnem elájultam a fájdalomtól.

2014. dec. 30. 13:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy az orvosom még 2 hete azt mondta, hogy 3 nap múlva már semmi bajom nem lesz amely kijelentést nem tudok hov tenni, mindenki más azt mondja, hogy ez hosszú, de akkor minek mondta ezt??
2014. dec. 30. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!