Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fázok ha nincs hőemelked...

Miért fázok ha nincs hőemelkedésem se lázam?

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdtem fázni, remegni megmértem, de semmi.Ma még mentem iskolába ott is néha elkezdtem fázni, de szerintem ott se volt lázam.ÉS most megint érzem. Az előbb mértem meg 36.0.Mindenki úgy van felöltözve a környezetembe mint én, de ők nem fáznak.Nem vagyok fázós típus.


Akkor mitől fázok?



2016. szept. 22. 15:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy semmi más bajom nincs csak fázok.
2016. szept. 22. 15:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Hadd találgassak: 15 év körüli lány vagy?
2016. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is fázom ma egész nap, szerintem eléggé hideg van, persze az is lehet bujkál benned valami betegség.

Igyál forró mézes teát, attól felmelegszel és vegyél egy forró lábfürdőt.

2016. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36-os hővel én is fázok nekem az alacsony lenne. Lehet most neked is az.
2016. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
84%
Én is fázós típus vagyok. Mit mondjak: szelíden elkezdtem fűteni. Egy alapos szellőztetés után jól esik a meleg.
2016. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mérd meg higanyos lázmérővel is,ha eddig digitálist használtál,mert lehet hibás a digitális. bár szerintem a nem fázósoknak is hideg lehet. Én ma mondjuk műbőrujjú 3/4-es kabátban,alatta kardigánban hosszú ujjú felsőben ültem az iskolában,de fázós is vagyok. 18/l
2016. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 23. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!