Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kéz-láb-száj szindróma felnőtt...

Kéz-láb-száj szindróma felnőtteknél? Nőknél? Nálad mivel járt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy azt mondják ez gyermek betegség, bölcsis, ovis. De bizony nem kíméli a szülőket sem! Most tapasztalom! Nagyobbik fiamnál alig jelentkezett. Csak a kicsinél azonosították. Most pedig én szenvedrk tőle! Alig tudok fogni a kezemmel, olyan érzékenyek az ujjaim! Mint ha tűvel szurkálnák! A ssrkamnál is megjelentek. De ezek mind nagyon picik, alig látszanak, csak érzem. Egy nagy kiütésem van az egyik mutató ujjamon, akkora már majdnem mint egy egyforintos. Viszont a szám körül és az orromon is van és ott hólyagos. Szép vagyok most...Számban is van, de az elviselhetőbb. Viszont intim helyen is van, ami kellemetlen irritációt okoz. Nagyon gáz! Kisfiamnak a feneke volt tele! Van még olyan anyuka, aki tapasztalt ilyet intim helyen?

2016. szept. 25. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló én nem anyuka vagyok, de épp most élem át ezt a betegséget :D. 15 éves vagyok... Lázzal kezdődött, majd másnapra jöttek a kezemen a kis piros pöttyök. Már 3.napja tart, elég elviselhetetlen. A tenyerem már teljesen tele van es nagyon viszket, a talpamtól egyenesen megőrülök. Alig birok járni, annyira fáj és viszket egyszerre. Aludni se tudtam tőle. Bízom abban hogy igaz amit írtak és 7-10nap alatt elmúlik.

És felfedeztem hogy valóban a szám belsejében is vannak fehér hólyagok, 1-2 kívül a szám körül. Intim helyem pedig eddig nem láttam hogy lenne :).

2016. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Sajnos èn is elkaptam. 2 nap làz, most pedig a kiütèsek a kezemen, làbamon ès intim helyen is. Te voltal orvosnal, szedtèl valamit ès mennyi idő alatt mùlt el?
2016. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!