Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális az, hogy a lökésteráp...

Normális az, hogy a lökésterápia után úgy néz ki a kezem, mint akit durván összevertek?

Figyelt kérdés
Teniszkönyök miatt lökésterápiát írtak elő a reumatológián. Amikor elkezdték húzogatni az eszközt rajtam én mondtam, hogy nagyon fáj, de a kezelő szerint ez így normális. Estére mindkét kezem színjátszós lett. Olvastam a neten, hogy enyhe bőrpír vagy kisebb ödéma előfordulhat a kezelés mellékhatásaként, de komolyan mondom, ha erről látleletet vetettem volna, börtönbe juttathatnék valakit súlyos testi sértésért. Három nappal később lilás-barnás színű nagy kiterjedésű foltjaim vannak. Van értelme így folytatni a kezelést?

2016. szept. 28. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem mennék többet, az biztos... rosszul reagál a szervezeted erre a kezelési módra. Azt hiszem, hogy a helyedben keresnék egy jó gyógytornászt vagy valami gyógyvizes-manuálterápiás gyógyulási lehetőséget.
2016. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne menj el addig, ameddig nem tudatod az orvossal, aki felírta a kezelést. Veszélyes is ha ilyen véraláfutások, vérömlenyek keletkeznek.
2016. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy döntöttem, hogy nem veszem igénybe a további kezeléseket.
2016. okt. 3. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!