Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a torkom a tea sem segít...

Fáj a torkom a tea sem segít már Mi legyen?

Figyelt kérdés

Múlt héten kedden fáztam meg


Egyből elkezdem teát készíteni liter számra

Piritos cukor negro méz kamilla lázcsillapito neocitran oscolocoscinum mindent bevetettem...


Kedd szerda csütörtökön még csak az orrom folyt és rossz volt a közérzetem


Pénteken szombaton belázasaodtam és kapart a torkom is



Hétfőre már semmi bajom nem volt elmúlt minden


De tnap újra elő jött az orrfolyás ma már úgy fáj a torkom hogy alig birok nyelni


Ismét liter számra készítek teát de nem segít

Egyszerűen már aludni se bírok úgy fáj és szúr nyelni se tudok...


Más házi praktika esetleg?



2016. szept. 30. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Állott vizes ruhát tegyél a torkodra, lehúzza a gyulladást. Ha van otthon Pflogosol toroköblítő, akkor azzal gargarizálj! Ezüstkolloidot fújj a torkodra, ha van otthon, az garantáltan leállítja a gyulladást. Meleget, forrót ne igyál!
2016. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy házi gyógymód:

Toroköblítés: Én teafaolajat használok. Kb. 1-1,5 dl vízbe néhány csepp teafaolaj, jól összerázom és azzal öblögetem a torkom. Olyan gyakran, mikor csak eszembe jön. Két nap alatt minden rendben.

Vagy: 1 pohár kamilla teával, késhegyni szódabikarbónával kell naponta többször gargalizálni. Többet ér bármilyen antibiotikumnál és hamarabb is gyógyul.


Fokhagymatea: 6 dl vízbe teszünk 3 gerezd fokhagymát (késsel szétnyomva) , a vizet felforraljuk, ha elkezd forrni a lángot levesszük és még 15 percig forraljuk. Ha lehült, átszűrjük és iszogatjuk. Nagyon jó bél-, máj- és vesetisztító.

Az étkezésből 2-7 napig kihagyni a cukrot, mézet is. Sok zöldséget és gyümölcsöt fogyasztani.

2016. okt. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Éjjel ki is próbáltam reggelre már enyhült a fájdalom

2016. okt. 1. 07:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Sós vizes gargalizálás is nagyon jó, nekem gyorsan elmulasztja a torokfájást, persze ha nem javul, akkor hétfőn menj el a háziorvoshoz.
2016. okt. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!