Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » KÖNYÖRGÖM! VALAKI TUD ERRŐL...

KÖNYÖRGÖM! VALAKI TUD ERRŐL VALAMIT?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem orvoshoz, hogy kapjak valami gyógyszer a csúnya köhögésemre. Kaptam is Sinupret tablettat, emellett Cedax 400mg-s antibiotikumot és ehhez probiotikumot, hogy ne tegye tönkre a gyomrom. Az éjszaka folyamán 8x hánytam, 6 alkalommal már "csak" slejm jött. Reggel óta még 2x, 7 óra előtt és most, pár perce. Az utóbbinál a tea jött. Ilyen gyengének még sosem éreztem magam, egy éjszaka alatt lement rólam 5kg a rókázásnak köszönhetően. Anyukám felhívta az orvost, aki azt mondta, hogy hagyjam ki az antibiotikumot, és menjek vissza hétfőn. Nagyon gyenge vagyok és még sosem éreztem magam ilyen rosszul. Valakinek hasonló?

2016. okt. 1. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
En az ambroxol-tol voltam igy, egy ido utan meg sem birtam mozdulni az agyban, meg meg egy het mulva ahogy abbahagytam, es jol voltam neha halucinaltam. Dietas kajakat probalj, ures tea, sok folyadek apro kortyokban. Jobban leszel, nyugi. Lehet allergias vagy valamelyik hatoanyagra. Nekem is van gyogyszererzekenysegem (amoxicillin pl.) 17/l
2016. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!