Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki hallott erről a betegségről...

Ki hallott erről a betegségről? Mi ez?

Figyelt kérdés

Na most a GYK Orvostudományi Egysége felé fordulok.

Úgy kezdődött el, hogy csütörtökön elkezdett fájni a hasam.

Kiderült, hogy a munkahelyen(cukrászda) minden nőnemű lénynek(vagyis nő vagy lány xD), aki bent dolgozott a héten a termelő helyiségben(nem az étel a hibás, mert nem csak mi ettünk belőle)!

Ez volt olyan csütörtök-szombat, aztán szombat estére már éreztem, hogy rosszabbul vagyok, nyűgös is meg fáradtabb is voltam, mint szoktam, aztán éjjel egyszer csak felébredtem olyan hajnali egy körül, nem tudtam visszaaludni csak úgy fél négy felé, akkor épp jól voltam.

Vasárnap már úgy keltem, hogy sehogy, fájt a hasam, mintha késsel szúrkálnák, fájt a fejem meg úgy igazából minden testrészem, körülbelül fél 12 körül ébredtem fel, de a délután kb fél órás szünetekkel végig aludtam, az estét pedig rendesen.

Hétfő reggel körülbelül annyira szorult vissza az összsebességem, mint egy beheroinozott csigának, szó szerint, ugyanis barátom ma(már jobban lettem) azt mondta, hogy szaladok(pedig még mindig lassan sétálok a saját tempómhoz képest).

A tünetek összefoglalva: mindenem fájt, de legfőképp a hasam és a fejem, de mintha késsel döfködték volna, a fejemben, mintha vatta lett volna és mégha csak normális sebességgel is forgattam(tehát nem csigalassan), akkor már le kellett ülnöm, mert úgy megszédültem. Emellé jött az, hogy étvágyam nem volt, enni egyáltalán nem bírtam, mert kb ki is jött volna. Inni ittam napi kb másfél litert. Emiatt(gondolom?) ment a hasam is. A torkomban volt/van valami gombóc, mintha valami ott lenne, de nem tudnám lenyelni, orvos szerint feldagadt(de már nem annyira).

Ja és lázálom, hétfő este szó szerint tíz percenként felébredtem(kb úgy 50x biztos és ez nem túlzás), lerúgtam a takarót, össze vissza forogtam, forgolódtam.

Légyszi, ne írjátok azt, hogy menjek orvoshoz, már kezd elmúlni.



2015. nov. 11. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ételmérgezésnek tűnik, de lehet sok minden más is. Menj orvoshoz - akkor is, ha kezd elmúlni.
2015. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!