Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jelentősen beszűkült izületi...

Jelentősen beszűkült izületi rések röntgenen mit jelentenek, és mivel lehet segíteni rajta?

Figyelt kérdés
privátot ne írjatok! köszi!
2016. okt. 3. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy az izületek közötti porc ki van kopva és a csontfelszínek közel kerültek egymáshoz. Erre találták ki a porcépítő gyógyszereket (pl.Proenzi,Béres Porc - izület, Condrosulf, Dona) és léteznek olyan injekciók,amiket közvetlenül az itületbe adva próbálják meg a porcot pótolni. Ha ez nem vezet eredményre,akkor pedig a végső megoldás az izületi protézis.
2016. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
óóó.... most betojtam :( voltam ortopédusnál,de nem állitott le a sportról... közben szedegetem az izületvédőket... most pihenőidőt tartok,ezalatt kollagént nyomom
2016. okt. 3. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg fog rajtad segíteni,de ha tovább terheled azt izületeidet,akkor biztos,hogy idősebb korodra tropára mennek.
2016. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csökkentettem a terhelést... de sportot nem hagytam abba...
2016. okt. 3. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!