Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelentenek a pirosas,...

Mit jelentenek a pirosas, kemény, érdes és viszkető hólyagok a tenyerem alsó részén és a csuklómon (KÉP)?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a kép. Tegnap este még csak éreztem hogy érdesedik, mára lett ilyen.



2016. júl. 23. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Informatikus vagy? :D
2016. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ekcéma, menj bőrgyógyászhoz.
2016. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A képen nem nagyon látszik, de ha ezek apró hólyagok, és kegyetlen módon viszketnek, akkor jó eséllyel dyshidrosiform ekzema. Bőrgyógyászat..:)
2016. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem, az ekcéma valamivel másképp néz ki. Az Érdelesség az hogy 4 nap után elmúlt magátol és csak 3 hét múlva jött ki megint ugyanazon a kezemen. Allergiára is gyanakodok, mert mikor nagymamámnál alszok akkor jön ki. Szerintem lehet a portól is, attól tüsszögök, de nem tudom ilyen kiütések származhatnak-e allergiából.
2016. aug. 23. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod te magad diagnosztizálni?
2016. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom magam diagnosztizálni, csak próbálom körülírni az esetet, mert mire berendel a bőrgyógyász valószínűleg már a háromnegyede eltűnik/visszahúzódik.
2016. aug. 27. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!