Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S! Ájulás, hasmenés?...

S. O. S! Ájulás, hasmenés? Egyedül vagyok, hívjak segítséget?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam kint a hidegben 3-4 órát aztán meleg vízzel le akartam zuhanyozni, de közben olyan erős rosszullét jött rám,hogy muszáj volt a ledőlnöm a kanapéra. Feltettem a lábam,ittam, egy picit jobb lett. De rögtön utána a gyomrom kezdett fájni és most megy a hasam. Mi lehet a baj?

2016. okt. 6. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
"Bekaphattál" valamilyen vírust.
2016. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólj valakinek, ha ráér, és inkább maradj otthon! 😊
2016. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hívj át valaki rokont, ha tudsz, de túl sok mindent nem lehet ezzel így kezdeni. Igyál sok folyadékot, ha úgy érzed gyenge vagy ne állj föl még a mosdóról sem csak ha már stabil a talaj, feküdj le és próbálj aludni. Holnap pedig irány a doki vagy, ha még mindig nagyon rossz a gyomrod, akkor hívjatok ki egy orvost.
2016. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne reagáld túl.Pihenj és kész, felesleges valakit hívni. Meg ha tudtál netezni akkor nem sos helyzet. Akkor ez lenne az utolsó gondolatod hogy a gyakorin kérdezz. Na szóval pihi, és semmi dráma.
2016. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azonnal vegyél be 5-6 szem széntablettát és ha van 1 tabletta Bolus adstringenst.
2016. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Pihenek,de még mindig ki vagyok hűlve úgy érzem. Napközben nem sokat ettem az is lehet baj,meg nem szoktam és most több szál cigit is elszívtam a hidegben.

Közben az is eszembe jutott,hogy, terhes lehetek, de mindig vigyázunk úgyhogy csak nem. Vagy annak lehet ez az előjele?

2016. okt. 6. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
vernyomasod szived rendben szokott lenni?
2016. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eddig még rendben volt. Azzal lehet probléma?
2016. okt. 6. 21:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Terhesség, magasvérnyomás, szívbetegség Nem jár hasmenéssel! Sőt az aznapi kevés étkezés sem. Persze attól lehetsz gyenge és szédülhetsz,de a hasmenéssel együtt inkább valamilyen vírusfertőzés leget. Diézázz,ahogy mondták vegyél be pl. széntablettát?Cralexet,Bolus Adstringenst (Imodiumot és társait NE!),igyál sokat és pihenj! Nem kell túéreagálni!
2016. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!