Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valami betegség? Vagy...

Ez valami betegség? Vagy valami Más? Többi lent

Figyelt kérdés
Mostanában nem tudok végigaludni egy éjszakát legalább 2-szer felkelek és nem tudok 7 óránál többet aludni. Órán szokott velem olyan lenni hogy a fejem teteje, hátulja elzsibbad, nyom. Sokszor szédülök felálláskor alvás vagy ülés után. Vérszegény vagyok és kiskoromban leeset a vércukor szintem nem is egyszer. Van hogy a fülem sípol ez csak úgy szimplán meg szokott történni. Néha megesik olyan hogy egy kisebb izom, ideg elkezd rángani a testem valamely pontján. Versenysportoló vagyok,azonban most azt is szüneteltetem, mert nincs elég energiám, arra hogy rendesen tudjak edzeni, az eredményem is romlott. Meglehetősen sokat tanulok hogy tartsam a kitűnő átlagom, azonban mostanában előfordult hogy leblokkolok, felelés közben nem jut eszembe a jól megtanult anyagrész, korábban ilyen nem volt. Nehezebben értem meg a dolgokat.

2016. okt. 7. 05:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedj egy darabig magneb6-ot, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, lehet vitamin- és ásványi anyag hiányod van. Valamint kérj a háziorvosodtól beutalót lanorba, vasat mindenképp nézzenek, hátha megint vérszegény vagy. Vérnyomást, vércukrot is jó lenne időnként nézni. Jobbulást!
2016. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!