Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj a hasam, hányingere...

Kocka1234 kérdése:

Nagyon fáj a hasam, hányingerem van és megy a hasam. Ez milyen betegségre utalhat? 13 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

2016. okt. 5. 13:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és fáj a fejem is.
2016. okt. 5. 13:11
 2/13 A kérdező kommentje:
a menzesz nem lehet mert ma múlt el
2016. okt. 5. 13:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen betegség...ehettél valamit, amit nem bír jól a szervezeted, megfázhattál, ha van cicád, kutyád onnan is elkaphattál valamit. Jön a hidegebb idő, elpusztulnak a bacilusok. Meggyógyulsz..
2016. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani hogy két napja tart, ez és csak olyan kaját eszek amit szoktam. Nagyon régen is fájt a hasam kb 5-6 éve és azóta mindig kialakul de, nagyon ritkán ilyenkor nem is megyek suliba. Köszönöm a választ.
2016. okt. 5. 13:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Többféle dolog is okozhatja, pl vírusos hasmenés, de akár vakbélgyulladás tünete is lehet, menj el a háziorvoshoz.
2016. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
holnap megyek.köszönöm a választ
2016. okt. 5. 19:27
 7/13 kriszpo ***** válasza:
100%

Nem kell félni, el kell menni a háziorvoshoz, aki majd elküld vizsgálatokra és akkor kiderül mi a baj. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, de ne várj vele! Ja, és ne a neten akard magad diagnosztizáltatni és gyógyítani, mert itt rengeteg sok hülyeséget írogatnak.

(mentőápoló)

2016. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Lehet valami romlott étel, esetleg más ételmérgezés, (pl szalmonella), de ugyanígy lehet valami vírusos megbetegedés, fertőzés is.
2016. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Nereida3 ***** válasza:
100%
Ez nem ételmérgezés, én tanár vagyok, hetek óta vírusos járvány van a suliban. Valakinek csak a feje meg gyomra fájt, és lázas lett, valakinek hasmenése volt, valaki hányt is. Jobbulást, és szedjél D-vitamint meg C-vitamint, mert másmilyen járványok is vannak, most nagyon sokan betegek... Én is csak így tudom kivédeni, hogy ne kapjam el.
2016. okt. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Nem rendelt a háziorvos de anyukám iskolába akar küldeni de semmit se javultam :/.Még rosszabb lett megfáztam meg a torkom is fáj.De ezek a tünetek is meg vannak még. Nem tudom mit csináljak így nem mehetek iskolába :(
2016. okt. 9. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!