Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elmenjek orvoshoz vagy mit...

Elmenjek orvoshoz vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan fáj a hasam és hányingerem van, székletem nem nagyon van. Ma itthon maradtam, de holnap kellene mennem mert 3 dolgozatot írunk plusz én felelek kémiából. Ha megyek suliba és rosszul leszek akkor az a 3 doga plusz a felelésemet is el fogom rontani. HA pedig nem megyek akkor el kell mennem orvoshoz, hasi ultrahangra plusz a hétvégi osztálykirándulásra sem mehetek, amire mellesleg nagyon szeretnék menni. Végképp nemtudom, hogy mit tegyek... Ja és már 3-4 napja fáj a hasam, éjszaka aludni sem tudok. Valaki tudna segíteni, esetleg tanácsot adni? Aki hasonló helyzetben van mint most én az tudja már hogy a hasa miért fáj?

2016. okt. 10. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 3 napja folyamatosan fáj a hasad, ráadásul annyira hogy éjszaka is felébreszt, akkor az tuti nem normális, szerintem mindenképp orvosi kivizsgálást igényel!
2016. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hasfájásnak rengeteg - különböző - oka lehet, a legártalmatlanabb dologtól kezdve súlyos betegségig. Ha nem múlik és székleted sincs, mindenképp doki! Szelek mennek?
2016. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manócska1 ***** válasza:
szerintem is menj dokihoz
2016. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!