Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel elmenjek orvoshoz?

Ezzel elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kedd óta meg vagyok fázva, hol folyik, hol bedugul az orrom, fáj a torkom, erőtlen vagyok, és köhögök (asztmás is vagyok, így ilyenkor mindig jön a fulladás is)

Szerintetek elmenjek ezzel holnap orvoshoz? Azért gondolkodom, mert utána hétvége, aztán meg jön a karácsony, nem szeretném betegen tölteni a karácsonyt... De azt sem szeretném, hogy hülyének nézzen az orvos, hogy ennyivel minek megyek el hozzá...



2015. dec. 17. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha magas lázad is van és a torkod nagyon fáj, akkor nem árt elmenni. Egyébként sós vizes gargalizálás, orrcsepp, valamilyen kanalas köptető is elég lehet és az egyéb házi praktikák, egy sima megfázás esetén.
2015. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy mész vagy nem, a karácsonyod úgy is el van ...
2015. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mi a fene ***** válasza:
Orvos, még most !Nehogy az ügyeleten útálgassanak fél napig !
2015. dec. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még az ünnepek előtt menj el, és ha mégis jobban leszel, akkor megnyugodhatsz, hogy nem karácsonykor kell orvoshoz rohangálni. Szerintem ezt a doki is megérti. C vitamin, napi 2-3 liter folyadék (gyümölcslé, tea), ágynyugalom. Alvás előtt kenj eukaliptusz balzsamot a torkodra, mellkasodra.
2015. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!