Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Többi lent.

Mi lehet a bajom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Már 2 hete fáj a hasam a gyomromnál és a petefészkemnél. Kb. egy hete a bal bordámon is elkezdett fájni egy pont. A hasam mostanában sokszor korog és már gondoltam arra, hogy esetleg haspuffadásom van, mert a tünetek közül az összeset észleltem, de nem vagyok benne biztos. Étvágyam van, viszont már idegesít, hogy nem tudom, mi van velem. Orvoshoz jövő héten megyünk de eléggé izgulok. Hipochonder vagyok, szóval már egy csomó betegségnek utána néztem és eléggé félek. Ugye a tünetek alapján nem lehetek csontrákos? Kérlek segítsetek!

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)

15L



2016. okt. 15. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a legrosszabbra! Nem lehet gyomorpanaszod a stressztől? Nem ér mostanába sok stressz?
2016. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából igyekszem kevesebbet stresszelni, a tavalyi és tavaly előtti évem elég stresszes volt, de az idei már jóval kevésbé.
2016. okt. 15. 16:21
 3/3 anonim válasza:
Szia, ugyanez a bajom és én is hipochonder vagyok, csak 13 éves. Lett valami eredmény?
2016. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!