Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Rettegek.

Mi lehet a bajom? Rettegek.

Figyelt kérdés

Csütörtökön kezdődött úgy, hogy iszonyatos fáradtság, erőtlenség lett rajtam úrrá. Nem sima fáradtság, éreztem hogy ez több.

Azóta még inkább elhatalmasodott, úgy érzem, nincs erő a végtagjaimban, néha felgyorsul a szívem, szorít a mellkasom, úgy érzem, mintha félig aludnék, fáradtak a szemeim, tompa az agyam, ráz a hideg, időnként hányingerem van. Szóval semmi normális tünet, csak szokatlanul erős általános rosszullét.

Hipochonder vagyok, tehát már átfutott az agyamon, hogy szívelégtelenség, esetleg valami rák, ami a végstádiumba lépett, pl. agydaganat vagy leukémia.

Tudom, hogy nem kellene ilyenekre gondolnom, és azt is, hogy körberöhögnének az ügyeleten vagy a sürgősségin ha ilyennel zaklatnám őket hétvégén.

Mi lehet ez mégis? :(


2016. szept. 24. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Felénk most van egy vírus, ami hányással, hasmenéssel jár, ilyenek a tünetei. Két nap a vécén, harmadik napon kutya bajod.

Szóval ne kezdd el szervezni a temetésedet. :) De addig szerezz be széntablettát, amíg van a környéken nyitott patika.

2016. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet lappang benned egy vírus, mostanában sokféle kering, és ettől megijdedtél és még pánikos tüneteid is vannak. Ne gondolkodj agydaganaton és leukémián, nyugodj meg, ne képzelődj és akkor jobban leszel.

Persze ha gyorsan ver a szíved és szírító érzésed is van ami nem múlik, akkor nyugodtan menj el az ügeletre, nem fognak kinevetni, az ilyesmit mindig komolyan veszik.

2016. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyen kifogásokat találsz ki, hogy ne menj orvoshoz. Nem azért vannak ott, hogy a betegeken röhögjenek.
2016. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kifogás, csak sokszor csesztek már le, hogy miért kellett ezzel meg azzal odamennem... Sok ilyen ügyem volt már, hogy hétvégén vagy éjszaka jött rám a szerintem halálos betegség, de ők finoman szólva nem gondolták úgy, hogy halaszthatatlan lett volna.
2016. szept. 24. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyál citromfű teát, az megnyugtat, vagy kamilla teát, levendula teát, és menj ki sétálni, szépen süt a nap, jót fog tenni.
2016. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!