Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SŰRGŐS! Mit csináljak hogy 39...

Blackgirl. kérdése:

SŰRGŐS! Mit csináljak hogy 39 fokos lázam legyen?

Figyelt kérdés
Nem kérdésekre meg okoskodásokra van szükségem hanem értelmes válaszra, köszönöm
2016. okt. 16. 22:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget várom még az ötleteket
2016. okt. 16. 22:42
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen én is azon gondolkoztam hogy meghányatom magam
2016. okt. 16. 22:43
 13/21 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon szánalmas próbálkozás. Tanulni kéne, nem gondolod? Ez tényleg nem okoskodás, hanem jó tanács.
2016. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen én is arra gondoltam hogy meghányatom magam reggel
2016. okt. 16. 22:44
 15/21 A kérdező kommentje:
Nap kozben nem volt lehetosegem ra reggelig meg mar nincs eselyem 3 temazarora felkeszulni ugy hogy hulla fardt vagyok
2016. okt. 16. 22:45
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

És miért kellett az utolsó pillanatra hagyni?


Ez szánalmas technika egyébként, inkább szerezz egy egyest, de 10 év múlva a munkahelyeden nem teheted meg, hogy ááá, esik az eső, ma nem megyek be.

2016. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyszer azt hallottam hogy krétaport kell inni és attól belázasodsz.De én nem hiszek ebben.Szerintem még a hánytatásos módszer a legjobb.
2016. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%
Istenem mind voltunk igy hogy logtunk... Szerintem az a gaz hogy nem tudja lekommunikalni a szuleivel es ehhez kell folyamodnia... Ebresz meg magad ejjel tobbszor ha halljak a wc et ... Ejjel is oklendezz mintha eros hanyingered lenne kopd ki a nyalad tobbszor majd fekuldj vissza. Reggel pedig hanyj.
2016. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Ignis Subdialis ***** válasza:
54%
Szerintem szükségtelen valóban hányni, elég hányáshoz hasonló hangokat adni, hörögni, köhögni (a hányás általában hörgő köhögéssel kezdődik). Ha valaki nagyon meg akarná nézni miért ölelgeti a vécécsészét, még mindig kérheti, hogy hagyják békén mert egyedül akar rókázni. Pontosabban nem akar rókázni, de a róka kényszeríti, hogy kirókázzák. De a hányás nem elengedhetetlen tünete ennek a vírusnak, elég sokszor fosni.
2016. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom, emberek, fogkrém a szembe, meg hánytatás... szülőként rosszul érezném magam, ha a gyerekem ilyeneket vetne be ahelyett, hogy elém állna, és bevallaná, hogy nem tudott felkészülni a témazárókra. Remélem, végül elmondtad az igazat, és nem tettél magadban feleslegesen kárt.
2016. okt. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!