Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüszős mandulagyulladás...

Tüszős mandulagyulladás szövődményei?

Figyelt kérdés
3 napja megfájdult a mandulám, de nem vészes. Nem is kezeltem semmivel , mert mondom annyira nem fájt. Észrevettem rajta ezeket a fehér pöttyöket, de még mindig ne fáj, azaz nincs ez a tüszúrásos érzés. Olvastam hogy ebbe bele halt valaki, megijedtem.....ha 3 napja van begyulladva, de se láz , se nyomottság, semmi nincs bennem, csak annyi hogy érzékenyebb a mandula, akkor holnap reggelig ugye nem lesz baj? Ugy megijedtem, hogy most gargalizáltam szódabikarbónával, illetve ettem egy kanál mézet......van okom aggódni?? Mit tehetek ami fertőtleníti?? Segítsetek, nagyon meg vagyok ijedve. Köszönöm

2016. okt. 18. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Annyira nyagyon nem lehetsz megijedve,ha ahelyett,hogy orvoshoz mennél,itt kérdezel.Egyébként a tüszős mandulagyulladásnak LEHETNEK nagyon súlyos szövődményei( tályog, a szívizom betegsége,izületi betegségek),úgyhogy inkább menj el orvoshoz!
2016. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!