Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbél folyás betegség?

Végbél folyás betegség?

Figyelt kérdés
Nem régen vettem észre hogy mintha nem töröltem volna rendesen ki,ki szoktam, pedig eddig nem tapasztaltam ilyet,mi lehet 45 éves vagyok, talán már a korom miatt gyengült el a végbelem??
2016. okt. 18. 17:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzáfűzni hogy nem folyamatosan van,ha jól vettem észre akkor ha szél megy el vagy széklet után de ez sem mindig.
2016. okt. 18. 17:58
 2/4 anonim válasza:
FONTOS LENNE A VEGBEL RECTOSKOPIA KIVIZSGALASA- NEM VESZELEYES NEM FÁJ- SZERINTEM BIZTOSAN A ZAROIZOM VAN LEGYENGÜLVE- ESETLEG KITAGULVA- LEHETSEGES;HOGY VALAMI CSOMO KELETKEZETT OTT- AMI MEGGATOLJA A TÖKELETES ZÁRAST--- MENJ OJKVETLENÜL ORVOSHOZ
2016. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálam székelés után szokott lenni, de azt vettem észre ha nem kévézok meg nem cigizek sem energia ital, akkor elmúlik, de szerintem lehet a gyomorsaval van kapcsolatban, sok fehérje szénhidrát, kevés rostos tápanyag.
2016. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most voltam Dokinál és semmit nem talált,esetleg szerinte lehet renyhe a végbél belső záróizma.Hallottatok már ilyesmiről???
2016. nov. 14. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!