Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez, reflux?

Mi lehet ez, reflux?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egész problémám lassan 1 hónapja kezdődött. Suliban voltam, amikor egyszer csak megszédültem, émelyegtem, gyenge voltam, alig tudtam nyelni (gombócérzés a torokban), jött vissza a savam, (bár a gyomorsavammal mindig probléma volt, csak mivel nem okozott sok gondot, így nem is foglalkoztam vele), étvágytalan voltam, ám mivel egy héttel azelőtt elkaptam egy rövid hasmenést, aminek következtében többnyire ugyanezek voltak a tünetek, nem is foglalkoztam vele. A tünetek azonban pár napon belül sem csillapodtak, fáradékony voltam, így nő létemre persze megfordult a fejemben a terhesség is. Azon a héten azonban megjött, mindezek ellenére csináltam tesztet is, negatív lett.

Amikor kijöttek rajtam ezek a tünetek, elmentem orvoshoz, azt mondta vírus, plusz torokgyulladásom is volt, kaptam rá antibiotikumot, amit el is szedtem.

Körülbelül másfél hétig tartott az egész, bár az borzasztó volt, egymás után kapkodtam a B6-ot és a savlekötőket, a múlthetem már teljesen jó volt, néha éreztem csak az émelygést, de azt is minimálisan. A háziorvosomtól kértem múlthéten beutalót vérvételre, mert csak nem hagyott nyugodni a dolog, mindent rendben találtak (a pajzsmirigyes papírra még várok), voltam hasi ultrahangon, ott sem volt semmi probléma, bár az orvos megállapította, hogy kicsivel több a savam.

A múlthét vége folyamán ismét sikerült megfáznom. Hétfő óta beteg vagyok, meg vagyok fázva és az émelygés ismét előjött, alig tudok nyelni (nem a megfázás miatt), fáj a gyomrom, jön fel a savam (ha eszek, ha nem) és fájnak a nyaki nyirokcsomóim is.

Kicsit kezdem már unni ezt a találgatást, sokszor a házból is utálok kimozdulni, szóval kíváncsi lennék a véleményekre, hogy mi lehet ez! Köszönöm a válaszokat!


2016. okt. 22. 12:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!