Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néha nagy a gyomorsavam, és...

Néha nagy a gyomorsavam, és megy a hasam! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Már kétszer is voltam olyan helyzetben hogy nagy volt a gyomorsavam, és egy héten át folyamatosan ment a hasam. Most ismét ment és nem szeretnék mégegyszer ilyen helyzetbe kerülni. A fájdalom ami vele jár borzasztó. Görcsöl a gyomrom. Megy a hasam. Levert vagyok. Folyton aludnék, és a kedvem sem jó olyankor. A belgyógyász szerint refluxom van. De mégis mit tegyek hogy a hasam ne menjen? Vagy a stressz okozza?

2016. okt. 16. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem volt hasmenésem amikor előjött a reflux. Utána kellene járnod, hogy mi okozza, nem kükdött a kezelőorvosod kivizsgálásokra? Lehet pl valamilyen ételre vagy érzékeny, de sok minden mástól is.
2016. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A stressz okozza 90%ig biztos. Salvus Mira Hunyady ..... gyógyvizek közűl valamelyik jó lehet. Evés előtt 1-1,5 órával kell meginni 1-1,5 dl t de rà van ìrva. Ha zubog a sav nekem pàr darab hàztartási keksz segìtett!
2017. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!