Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel vegyem be?

Mivel vegyem be?

Figyelt kérdés

Hasmenésem van. A doki felírt smegta-t de mondtam neki hogy az íze miatt kihánytam és hogy nincs-e más gyógyszer de ő azt ajánlotta hogy keverjem kólával amiből kiráztam a szénsavat. Annyi különböző véleményt olvasok a kóla hatásáról ez ügyben..Én hiszek az orvosnak csak mégis sok "szakorvosi" lapban meg azt írják hogy kólát ne igyak hasmenésre eleve..

Valaki HOZZÁÉRTŐ megmondaná hogy bevegyem-e kólával?



2016. okt. 27. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél orvosi szenet. Az sokkal jobb. És nincs is rossz íze. Vízben feloldod, megiszod.
2016. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te sem a kérdésre válaszolsz..
2016. okt. 27. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs bajom a Smecta ízével, de teába szoktam keverni (dobozos Nestea pl) az egészen elnyomja.

Szenet én nem ajánlom, az orvosom szerint azzal majdnemhogy rontok a dolgon, mert csak megköti a dolgokat.

A kóla egyébként kis mennyiségben jót tesz a pocinak úgyhogy én simán meginnám azzal is.

2016. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, arra nem tudok mit írni, de nekem is írtak már fel smegta-t. É tudom, hogy milyen rossz íze van, ezért leírtam hogy nekem ez jobban bevált...
2016. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. okt. 27. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
hasmenéskor pótolni kell az elveszett sót és energiát, erre gyakorlatilag cukros-sós vizet szoktak adni a kórházakban is - kereskedelmi forgalomban ez kóla néven kapható (vagy bármi egyéb cukros, szénsavas lötty formájában), de ugye a CO2-nem feltétlen tesz jót a liftező gyomornak, ezért kell kikeverni belőle
2016. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!