Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet MR t csinalni fogszabaly...

Lehet MR t csinalni fogszabalyzoval?

Figyelt kérdés

SOS!

Az orvos elkuldott MR-re szombatra s nem biztos benne, hogy lehet. Lehet? Nem szeretnem, ha kitepne az egesz fogsorom



2016. nov. 3. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ha fémből van a a fogszabályzó, akkor nem lehet.
2016. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nemrég voltam MRen és van fogszabályzóm. Ez attól függ hogy orvosi fém e. Ha igen akkor nyugodtan, ha nem akkor aznapra le kell szedetni! Nekem hála istennek nem kellett és általában orvosi fémből csinálják de ezt azzal kell megbeszéld aki felrakta a fogszabályzód!!
2016. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vagy ahogy nekem mondták ki kell próbálni hogy a mágnes fogja-e vagy sem!! Egyértelműen ha nem fogja akkor nem lesz baj a vizsgálat során!! De akkor is ajánlott a fogdokival beszélni (mindenképp azzal aki felrakta), de ne csodálkozz ha megkérdezi pontosan mely területet fognak vizsgálni.
2016. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!