Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet ilyenkor csinálni?...

Mit lehet ilyenkor csinálni? (fogszabályzóval kapcsolatos)

Figyelt kérdés
Tegnap rakták fel és azóta a számat teljesen kisebesítette.. az egész szám belül tiszta seb és lila... hihetetlenül fáj... :'( Használom a viaszt de az se segít. És már 2 napja nem ettem semmit. A fogszabályzósokat kérdezem hogy veletek is volt e ilyen és hogy mit csináltatok ilyenkor?
2013. aug. 8. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:

c-vizamin, tantumverde.. segít a gyógyulásban

folyékony pépes koszt ez van

2013. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rakj ra meg több viaszt. Teljesen fedd be.

Vagy amit en csinaltam, ruhazsepit tömtem a fogszabi es a szajfalam köze, ugy aludtam. Nem kellemes, de legalabb van ideje gyogyulni egy kicsit.

2013. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jajjj köszönöm szépen a gyors válaszokat! Már beszélni se tudok annyira fáj.. :(( Köszönöm mégegyszer!
2013. aug. 8. 22:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Én Corsodylba áztatott arctisztító dorongot raktam oda, ahol feltört. Bár ha öklendezős vagy, nem biztos, hogy jó.


De így irritálni sem irritálta, meg a Corsodyl miatt gyógyult is.

De ha nincs Corsodyl otthon, jó lehet, ha befújod Tantum Verdével vagy Listerine-be áztatod.

2013. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Úristen, nem dorong, hanem korong!!!

:DDD

2013. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:D dorong:) Hát ez jó:) Főleg,ha elképzelem.
2013. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 hete van, velem is ez volt! Ráadásul nekem a szájpadlásomon van egy drót, az is véresre törte a nyelvem. Fájdalomcsillapítót vehetsz be. Én sem hittem el, de hozzászokik a szád kb. 1 hét alatt. Nagyon szörnyű napjaim voltak, ráadásul nekem a viasz se jött be. Teljesen kétségbe voltam esve, úgyhogy tudom miről beszélek! Kitartás, hamar eltelik az a pár nap!
2013. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy neem se jött be a visz mert egyfolytában lejött éjszaka is.. :( Köszönöm!
2013. aug. 11. 12:01
 9/9 anonim válasza:
Én is csak azt tudom mondani amit a többiek!! A viasz semmit se használ de nálam már a 4. Naptól helyrejött a szám!! Kitartást!!
2016. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!