Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megharapott egy egér, lehet...

Megharapott egy egér, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Házi egér, beleragadt az egérragasztóba, de eléggé mozgolódott és féltem, hogy kiszabadul, ezért gondoltam belenyomom a fejét, az a biztos. Viszont megharapott (kb 20 perce). Kicsit fájt, de nem vérzett.

Nem piros, nem dagadt fel.

Háromszor mostam kezet fertőtlenítő hatású folyékony szappannal, utána kézfertőtlenítőt is használtam.

Ugye nem kaphattam el semmit?


2016. nov. 3. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Te leszel Egérman.
2016. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Attól eltekintve, hogy lány vagyok.
2016. nov. 3. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért majd nem árt elmenni vele dokihoz. Egyik barátomat macska harapta meg, neki nagyon csúnyán belilult és begyulladt.
2016. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szadista vagy, meg is érdemled.
2016. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzett, akkor semmi gondod nem lesz belőle. Máskor inkább valamivel üsd agyon.
2016. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Négyes...

Legközelebb még meg is simogatom, milyen kis édes, amiért mindent összejárkál és megrág.

2016. nov. 3. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Betadine-nal kenegesd. Recept nélkül kapható. A jód utódja. Ha nem gyullad be a harapás nyoma, akkor semmi bajod se lesz. Ha begyullad, mutasd meg dokinak. Az ilyen apró sérüléseket a szervezet általában gyorsan begyógyitja.
2016. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!