Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lágyéksérv? Normális-e, hogy...

Pista1979 kérdése:

Lágyéksérv? Normális-e, hogy a lágyéksérv oldalon a hasam bugyborog?

Figyelt kérdés
Kialakulóban van..az ultrán 3 honapja láttak egy 2*2 cms lukat.Azt mondta a doki kezdődő sérvem van,ennek bizony a vége..műtét.Van itt valaki akinek volt vagy van ilyene?Normális hogy bugyborog a hasam elég sokat?A székletem az napi 1 től 3 ig... stabilan.

#vastagbél #lágyéksérv #kutymorgó has #stabil széklet
2016. nov. 3. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
A "bugyborgás" nem attól van, semmit nem befolyásol a sérv, csak kidudorodik amikor nehezet emelsz. Nekem már fél tyúktojásnyi dudor volt erőlködés nélkül, akkor szántam rá magam a műtétre. Ha lehet, akkor ragaszkodj a háló beültetéshez. Nagyobb műtét, hosszabb a lábadozási idő, de megéri, mert nem fog kiújulni. Ha csak összevarrják, akkor fél év múlva újra mehetsz műtétre, főleg ha fizikai munkát végzel.
2016. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!