Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a TSH pajzsmirigy hormonviz...

Ha a TSH pajzsmirigy hormonvizsgalat (verkep) eredmenyem jo, kell még mas vizsgalatot is csinaltatnom pajzsmirigyre vonatkozoan?

Figyelt kérdés
Letezik masfajta vizsgalat / labor a pajzsmirigy mukodesere vonatkozoan?
2016. nov. 5. 12:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Uh-n még nem voltam. Verbol mas ertek is utalhat nem megfelelo mukodesre?
2016. nov. 5. 12:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt attól kellett volna megkérdezned,aki kielemezte a vérkép eredményedet.Orvossal kell beszélned,nem a gyakorin kérdezősködni.
2016. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mar ne is haragudj, de te minek latogatod az oldalt, ha nem tudsz a temakhoz erdemben hozzaszolni, csak kioktatni a kerdezot!?

Erre kar az idod es energiad pazarolnod!

Koszi, tudom, mit kell csinalnom! A kerdes az volt azoktol, akik jartasabbak a pajzsmirigy temakoreben, hogy milyen tovabbi vizsgalatok vannak meg.

2016. nov. 5. 12:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell más laborvizsgálatot csinálni,ha a TSH jó. Ha nem lenne az,akkor automatikusan megcsinálták volna a T3,T4 vizsgálatokat is. Az UH kell majd még.
2016. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kellene. Nekem sokáig jó volt a TSH, de az ft4 és ft3 nem. Ezt a hármat ajánlott egyszerre nézni!
2016. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A"kioktatós vagyok" :Kérdező kaptál 2 választ,egy nemet ,meg egy igent..Akkor most melyiket "választod"?Nem kötekedni akarok de ezt akkor is orvossal kellene megbeszélned.Úgyis Ő dönti el,hogy hogyan tovább.
2016. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Fel akartam keszulni a temabol, mielott jovo heten talalkozok a magan endokrinologussal, mivel eddig csak szakrendelesrol kuldtek vizsgalatra, ez volt a TSH. Koszonom a valaszokat, igy legalabb tudom, hogy mas ertekeket is celszeru vizsgaltatni, erre voltam kivancsi.

Remelem most mar mindenkinek vilagos minden :-)

2016. nov. 5. 19:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Célszerű, mert ettől még lehet gond, a tsh nem jelez mindent. Pajzsmirigybeteg vagyok, azért tudom. Ft3,ft4, anti tpo, anti tg, D-vitamin és az UH mindenképpen kell.
2016. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom! Es megkerdezhetlek, hogy milyen tuneteid voltak, mielott kiderult a betegseged?
2016. nov. 6. 20:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Borzasztó fáradt voltam hiába a sok alvás, száraz volt a hajam és bőröm, bár nem tűnt fel annyira, csak örültem hogy nem kell gyakran mosni... Utóbbi foltokban csak, feljött 5kg és nem tudtam megszabadulni tőle sehogy, kisebb mértékű székrekedésem volt néha, a menzeszem pedig erős volt. Abszolút nem gondoltam erre, rutin vérvétel volt csak. Alulműködök, 11-es TSH-ra a háziorvos azt mondta nem kell csinálni vele semmit... Magánba elmentem, azonnal kaptam hormonpótlást (mivel így babaprorojektbe se lehet belemenni sokáig, 1-2között kell legyen) azóta a hajhullás jött elő csak, az is időszakos, a többi helyreállt hála!
2016. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!