Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor gyógyulok már rendesen...

Mikor gyógyulok már rendesen ki a megfázásból?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete kezdődött, torokfájással. Egyik este kis lázam is volt, majd nagyjából egy hét után hirtelen elmúlt. Következő héten jól voltam, újra ekezdtem a dolgom csinálni, elmentem edzeni is már. Majd ezen a hétfőtől újra kis torokfájással kezdődött, de az másnap reggelre elmúlt, azóta inkább csak az orrom folyik és köhögök (ami immár nem száraz hanem produktív, hurutos), lázam, hőemelkesésem most sincs. Orvoshoz nem mentem, oda áltában ilyen esetekben akkor szoktam ha tartós lázam is van és a közérzetem is rossz. Vitaminokat szedek, gyógyteákat iszok és Bioptron lámpát használok. Ez az esetek többségèben szokott használni, de évente max kétszer szoktam megfázva lenni, kb mindig ilyenkor ősszel és télen. Mitől lehet most ez, legyengült volna az immunrendszerem vagy most ez a makacs nátha járvány lenne?
2016. nov. 5. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már 3 hete tart. akkor menj el héátfőn a háziorvoshoz, jobb ha meghallgatja a tüdődet, nincs-e hörghurutod. Sajnos van, hogy elhúzódik a betegség, nekem egyszer 1 hónapig tartott.
2016. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam már rá hogy elmegyek, de már mostanra mintha kicsit jobban kezdenék lenni. Kevesebbet köhögök, kevésbé folyik az orrom. De sajnos ez van mindig, ha elmegyek és beszedem az antibiotikumot meggyógyulok 3-4 nap alatt, ha meg maradok a házi praktikáknál kitart hetekig.. Nem tudhatja már az ember melyikkel jár jobban. De általában ha van időm inkább magam kikúrálni és nem szükséges másnapra már 100%os formában lennem, inkább választom ezt.
2016. nov. 5. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!