Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miskolci GYEK-ben van vkinek...

Miskolci GYEK-ben van vkinek tapasztalata gyermeksebésszel kapcsolatban? Dr Farkas Tamásról érdekelne vélemény. ő műti elvileg a kisfiamat hydrocele miatt.

Figyelt kérdés
Minden információ érdekelne a gyermeksebészekről és a műtétről is. Sajnos az a hír terjed h a nővérek lekötözik a gyereket miután anyukát kiküldik és úgy kötik be az infúziót. Én úgy gondolom ettől van humánusabb mód is... igaz már az is lelki támasz a gyereknek ha ennél legalább bent lehetek vele.

2016. nov. 7. 13:50
 1/2 anonim válasza:

Szerintem az egyik legjobb gyermekorvos, sebész Miskolcon. Emberileg nagyon rendes, segítőkész és türelmes. Nem csak a gyerekekkel hanem a szülőkkel is. És tudom,hogy nehéz, de próbáld meg kizárni a pletykákat. Ez tényleg nehéz, mert hát, a kisfiadat fogják műteni, de minden orvosról keringenek bizonyos dolgok. Először ismerd meg te magad, és csak azután próbálj meg alkotni végleges képet a doktorról. Egy műtét mindig nehéz, de ők jól képzett szakemberek.


Remélem segíthettem! :)

2017. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mikor nekem volt a műtétem, retentio testis-sel, illetve Phymosis-sal, akkor engem a Doktor Úr műtött. Elképesztő hálás és lelkiismeretes orvos, sokszor bejött hozzám a terembe a pár nap alatt, még akkor is, mikor már lejárt a munkaideje. De ugyan ez a véleményem akár Dr. Papp János Doktor Úrról is, illetve ugyan nem a ezen az osztályon, de Dr. Fehér Annamária Doktornőről is hasonlóképp (tiszta szívből tudom ajánlani bárkinek őket). Személy szerint miattuk döntöttem az orvosi egyetem mellett például. :)
jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!