Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5napja volt TKM műtétem,...

5napja volt TKM műtétem, mivel fitymaszűkületet állapítottak meg nálam. És lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

-Nektek az érzékenységet mennyi idő alatt sikerült megszokni? Esetleg tényleg hasznos lenne, ha a boxert lecserélném fecskére?

-Sajnos elég szépen beduzzadt és szerintem egy kis vérömleny is keletkezett ez kb. mennyi idő még lemegy.

Naponta kétszer áztatom kamillában, majd betadinos kötéssel betekerem.

-A reggeli merevedések elég kellemetlenek és néha picit bereped a már begyógyúlt seb és ott picit vérzik esetleg xanax nyugtatót vagy mit lehetne erre a célra szedni vagy ezt mindenféle képen az orvosommal beszéljem meg?


2016. nov. 8. 14:26
 1/2 anonim válasza:

Xanax nem kell elég a cataflam.

Az alsó az ahogy jobb neked, nekem az első 1-2 hétben jó volt a szoros boxer. Ha be van faslizva nem is zavaró az elején. Az érzékenység meg változó nekem 2 hét volt szerintem.

2016. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem ugye a makk felett keletkezett a varratnal egy verömleny és minden reggelre abból folyik ki vér ez így 8 nap után még normális?
2016. nov. 11. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!