Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sógorasszonyomnál 3 félek...

Sógorasszonyomnál 3 félek rákot állapítottak meg. Hogy van neki nagyobb esélye kemóval vagy életmód váltással? Ha lehet csak hozzá értő írjon.

Figyelt kérdés

#rák!
2016. nov. 1. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát érteni lehet senki nem ért hozzá. De ilyenkor nem nagyon van mérlegelési lehetőség. Minél hamarabb valamit tenni kell, aztán meg csak remélni lehet.
2016. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz nem vagyok hozzáértő, de én mindent megpróbálnék amiről hallottam hogy akár csak kicsit is segít, nem ragadnék le egyféle dolognál. Milyen rákja van? áttétes? Mert nem mindegy hogy sima rák vagy recidíva. Orvosok mit mondanak?
2016. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csinálnám, amit az orvos mond, és mellé kiegészítésnek keresnék alternatív gyógymódokat. De semmiképp se a kezelés helyett. Életmód váltás önmagában elég kevés.
2016. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Műtét -
2016. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos,teljes életmódváltás ajánlott de mivel már megvan a gyógyszere ennek így már 3-4 év múlva gyógyítható lessz.
2017. márc. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!