Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan ember, akinek a...

Van itt olyan ember, akinek a könyökeiben ízületi kopás van?

Figyelt kérdés
Bármilyen mértékű kopás könyökben,ha van ilyened,írd le mik a tüneteid?! Köszi!

2016. nov. 9. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem van. Amikor hason fekszem és magam alá húzom a kezeimet, akkor alig tudom kinyújtani, (pl napozásnál, vagy amikor masszíroznak) és fáj ha kattan.
2016. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
röntgent készítettek róla? mit mondtak ha igen....? kinyújtani kitudod teljesen a könyökeidet? nekem va kopás. van csontos felépülés is. nem tudom 100% ban kinyújtani.intenzív terhelés,sport,és hajlam.... 34 F
2016. nov. 9. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, röntgen nincs, de tudom és elmondom, hogy miért. Erre te is figyelj oda. Ha könyöködnél kopás van teljesen biztos hogy van a térdedben is és gyakorlatilag a teljes testedben elindult egy folyamat. ( Nálam az MRI a csípőmben térdemben és a gerincemben mutatott ki kopást, ezeket nézettettem meg, a könyökömben nem, de a vállam is kattog sőt a mellkasomnál a szegycsontnál is ropogok) Gondolom sportolsz, nagyon jó porcerősítőt szedjél és csont port. Rengeteg vizet igyál napi 2,5 litert minimum és rengeteg tengeri halat omega zsírsavakat. Használj orbáncfű olajat ezzel kenegesd át az izületeidet. Igyál zsurlófűteát és persze a mozgást ne hagyd abba, sok gyaloglás a legjobb és a torna.
2016. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A súlyzós edzéseket minimalizáld, ha eddig ezeket csináltad.
2016. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem megállapították hogy jelentőse beszűkültek az izületi rések. 2 ortopédiai orvosnál voltam,egyik sem beszélt le a súlyzós edzéről. magamtól mérsékeltem,és ésszerűbb súlyokat használok. a lehető legjobb izületvédőket szedem most. sajnos családi hajlam ez nálunk.
2016. nov. 10. 20:40
 6/6 A kérdező kommentje:
ha az izomfejlesztést abba kellene hagynom,akkor inkább mindent abba hagynék egy doboz méreggel :) ez az életem :) amíg csinálhatom,addig szeretnék csak élni :) óvatosabban de csinálom... :)
2016. nov. 10. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!