Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Izületi kopás lehet?

Izületi kopás lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat fáj a bal bokám közvetlenül a lábfej feletti része. Nagyon régóta ropog is ott. Pihenéskor szinte nem is érzem, sokszor mozgáskor sem, ha már jól bemelegedett. Ma törökülésbe akartam ülni és ahogy a másik lábamat a bal bokámra helyeztem hirtelen nagyon heves fájdalom keletkezett. Körkörös mozgatásra is fáj amúgy. Néha elmúlik pár napra, majd megint jön. Reggelente elfeledkezek róla, mivel éjjel nem fáj, így amikor hirtelen rálépek az ágyból kikelve, szintén heves a fájdalom. Még csak 28 éves vagyok, de van rajtam felesleges súly 2-3 éve, nem is olyan kicsi. Gyerekként volt gondom ezzel a lábbal, ortopéd orvos lúdtalp miatt betétet írt fel, amit használtam is egy ideig.
2016. okt. 26. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet már az is segítene, ha leadnád a súlyfelesleget és csináltatnál új lúdtalpbetétet, a lúdtalp sokféle lábfájdalmat okozhat, de orthopédiai vizsgálat sem ártana.
2016. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen. A leadáson már rajta vagyok :)
2016. okt. 27. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!