Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbeteg nők belehalhatnak...

Cukorbeteg nők belehalhatnak a szülésbe?

Figyelt kérdés
22\L

2016. nov. 10. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
bele, DE egy nem cukorbeteg is belehalhat! szoval ez NE tartson vissza!!!!!
2016. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor is fèlek.5 hónapos terhes vagyok.A fèrjem szerint nem lesz baj.De inkább a babát fèltem.Tartok tőlle,hogy a baba is cukorbeteg lesz. :( Mert a nagymamám is az.Èdesapám abba halt bele,mert nem tudtuk,hogy az,nem ment orvoshoz.Az öcsèm is az,ő èpp kórházban fekszik.
2016. nov. 10. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is cukorbeteg vagyok (1-es tipus), nem mindegy hogy te és a csalàdod milyen tipusú. Egyébként nekem nem mondtàk hogy bele lehet halni. Ugyanannyi az esély mint egy nem-cukorbetegnek. Az meg,hogy a gyereked is az lesz, akkor mi van? Te is az vagy, családtagjaid is. A gyerek legalább eleve ebben fog felnőni, ezt fogja tanulni kicsi koràtól kezdve.

19/L

2016. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!