Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek hogy kezdődött a hasnyál...

Kinek hogy kezdődött a hasnyálmirigy gyulladása?

Figyelt kérdés

Mit érzett? Hol fájt és mikor? Mennyire fájt?

Hogy lehet felismerni? Vagy ha ez lenne a helyzet, akkor nem írogatnék ilyen nyugodtan?



2016. nov. 11. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nme valószínű,hogy nyugodtan írogatnál,mert erős bal bordaív alatti fájdalmad lenne és nagyon erős hányoger,hányás.
2016. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem írogatnál, az tuti.

Én éjjel ébredtem arra, hogy rohadtul fáj a gyomrom, gondoltam, elrontottam, mert sokat nem ettem az este. 1 óra múlva azt éreztem, hogy elájulok, akkor ébresztettem a férjem, ki kellett hívni a dokit.

Reggel meg már a mentő vitt a kórházba.

Iszonyatos fájdalom, mintha egy kő lenne a gyomrodban. Csak fetrengeni tudtam.

Később beszélgettünk erről a férjemmel, mondtam neki, hogy milyen jó, hogy a hívás után rögtön jött a mentő. Azt mondta, hogy több, mint egy órát ültem a széken felöltözve, mire megérkeztek. Szóval nem is voltam teljesen észnél a fájdalomtól.

2016. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hánytam is, rendesen.
2016. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Utolsó és rendbe jöttél? Diétaznod kellett?

Én ndm tudtam vele most orvoshoz menni..

2021. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!