Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon könnyen félrenyelek,...

Nagyon könnyen félrenyelek, ez valami betegség?

Figyelt kérdés

Lehet csak a stressz, mert amikor sok ember között kell ennem, akkor nem tudok nyelni rendesen, úgy igazán csak otthon eszem. Viszont előfordul, hogy nem mindig tudom normálisan lenyelni az ételt. Időnként előfordul az is, mostanában gyakrabban, hogy 1 másodpercre nem tudok lélegezni, mintha megfojtana valami 1 másodpercre, aztán újra jó minden. Aggódnom kellene? Tudom, hogy egy kivizsgálás lenne célszerű, de addig is hátha volt már valakinek ilyen jellegű tapasztalata.

19/L


2016. nov. 11. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Stressz, pánik.

Ha szervi oka lenne a nyelészavarodnak, otthon sem tudnál enni. Az 1-1 mp-ig tartó fojtogató érzés is inkább erre utal.

2016. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fojtogat, hanem lezár valamit, és nem tudok lélegezni, pedig csak simán ülök, és ez itthon is, amikor nincs stressz.
2016. nov. 12. 01:27
 3/4 anonim válasza:

Teljesen ugyan ez van ém is.Tömegiszonyod van,ahogyan nekem is.

14/L

2016. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem*
2016. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!