Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A mandulagyulladásnak minden...

A mandulagyulladásnak minden esetben van megfázásos tünete? Az egyik oldali mandulám nagyon duzzadt, nyeléskor fájdalmas, piros. Már két éjszaka nem aludtam tőle. Orrfolyás, köhögés, láz ilyesmi nincs. Holnap megyek dokihoz.

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Septofortot szopogass, vagy jó erős Pflogosol oldattal öblögess!
2016. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál,mit mondott?Mutass képet a manduláidról.Érdekelne,nekem is hasonló bajom van.
2016. nov. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljesen kiakadtam az orvostól. Azt mondta, nem tudja. Na köszönöm. Adott cataflamot. Képet most nem tudok csatolni mert a munkahelyen nincs kártyaleolvasóm. De lényeg ha belenézel a szádba a nyelvcsappal egy vonalban van ugye a mandula és az piros és duzzadt.
2016. nov. 15. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó,majd küldj otthonról képet.Szeretném látni neked milyen és küldök én is.Bár nekem nem a manduláimmal van baj,inkább a torkommal.Fáj,piros,alig tudok nyelni.Holnap du. megyek a gégészetre.
2016. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!