Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mostanában éjszaka rámjön egy...

Mostanában éjszaka rámjön egy elég csúnya köhögés, gondolom a cigitől van. Ha abbahagynám elmúlna a köhögés is? Nem szivok sokat napi 1-2 szál.

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba és kiderül. 1-2 szál is irritálhatja ennyire a torkod...
2010. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üdv!

Szabad megkérdezni mióta dohányzól és az utóbbi időben mennyi szálat füstölsz el? Csak csupán kíváncsiságból érdekelne. Akikről tudom hogy nem ma kezdtég, és nem is tegnapelőtt, őket szoktam látni rendszeresen köhögni, gondolom a cigaretta, hisz egész évben nem kaparhat az ember torka csak úgy. Aki meg már leszokott mostanság nem köhög csak tél ideén. Ha nem jelent számodra nagy gondot, hogy a napi cigaretta rituáléról lemondj, mindképp megéri leszokni. Semmi jó nincs benne, szerintem bizonyos idő után hozzászokott szervezere nincs is nyugatót hatással, csak idegesíti ha nincs már tud rágyújtani, tapasztalat. Környezetedre sincs jó hatással, adó is csak nó rajta, drága-drága. A sör legalább vitamint tartalmaz, de a cigaretta nem.

2010. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ugy kb 1 éve és változó hogy mennyit szivok, de általában napi 1-2 szál.
2010. dec. 9. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!