Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszatérő láz, minden más...

Visszatérő láz, minden más tünet nélkül?

Figyelt kérdés

SZiasztok!

Kezdek nagyon belefáradni, ami hosszú hónapok óta történik velem, és eddig senki nem tudott segíteni.

3-4 hónapja hirtelen belázasodtam, tartott 2-3 napig és semmilyen más tünet nem kísérte. Amikor elmúlt azt hittem egyszeri eset, biztos idegi alapú. AZonban azóta 2-4 hetente folyamatosan jön egy ilyen lázas periódus. Ugyanúgy, minden más tünet nélkül, és 2-3-4 napig tart.


Háziorvos mindenféle kivizsgálásra elküldött már, vérvétel többször is, urológia, fogászat, hasi ultrahang, mellkas röntgen, vizeletvizsgálat, lázambulancia - minden negatív és sehol nem találnak semmit.


Mégis mi lehet ez? Volt már valakinek ilyen? Merre induljak tovább? Magánra nem igazán van keretem, pedig tudom az jobb lenne.


2016. nov. 15. 14:51
 1/2 AwfulFLo ***** válasza:
Az igen ,lehet azért vagy mert fejlődő korba vagy (nem tudom hány éves vagy és nem akarok hülyeséget írni szval ah valaki szerint az csak tippelésből írtam) Minden esetre ilyen nekem is volt ,12 éves koromban mindig úgy éreztem ,h meleg a fejem és 36/ vlm volt ,de aztán pár hónap után elmúlt
2016. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fejlődő korban, 28 éves vagyok, és nekem nem 36, hanem tényleg lázam van, 38 fölött...
2016. nov. 15. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!