Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az, hogy amikor fáj...

Miért van az, hogy amikor fáj a fejem, akkor hányingerem is lesz és hányok is?

Figyelt kérdés
Más normális ember nem hal bele egy fejfájásba, ugyanúgy csinálja tovább a dolgait, de nekem sosincs egy normális fejfájásom, mindig hányingerem lesz. És a fejemet konkrétan "nem bírom el", azt érzem, jobb lenne ha levágnák, annyira fáj. De miért? Senki nem hal bele egy fejfájásba de én igen.. és senki nem érti meg sajnos.

2016. nov. 16. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem halsz bele, akkor nem tudtad volna kiírni a kérdést.
2016. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi.
2016. nov. 16. 18:50
 3/8 anonim válasza:
Nekem is van ilyen,szerencsére már nem sűrűn, de régebben napokig is eltartott. Egy pontban fájt a fejem, azon az oldalon a szemem könnyezett, ettől be is dagadt, és én is hánytam. Orvos írt fel gyógyszert, azt mondta ez migrén.
2016. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A migrénes fejfájás jár hányingerrel / hányással. Valószínű neked is ez van. Nekem aurás migrénem van, olyankor szószerint alig látok, viszont a fejfájás erős , de nem annyira durva. Nekem is émelygéssel jár, bár hányni sosem hányok.

Lehet specifikusan migrénes fejfájásra gyógyszert szedni. Ha gyakran van , én kikérném a háziorvos véleményét.

2016. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem érti meg senki! Sajnos nagyon sokat szenvednek a migrén miatt. Van a neten több fórum is a témában, pl. ez:

[link]

2016. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Migrénre gyógyszert neurológus tud adni. Hatásos, de ha hánysz akkor marad az injekció háziorvosnál. Ez biztos migrén.
2016. nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, utána nézek majd!

Milyen injekció?

2016. nov. 17. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Algopyrin-nospa-cerucal
2016. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!