Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémiás vagyok?

Leukémiás vagyok?

Figyelt kérdés

Már hetek óta véres a székletem. Voltam vele orvosnál, de legyintett rá. Pár napja pedig mindkét herém megduzzadt, és enyhén fáj (tudtommal leukémia beszűrheti a heréket és olyankor megnagyobbodást okoz). Ma pedig véres volt a spermám is. És fáj z összes fogam, valamint mindkét lábfejemen apró, pontszerű véraláfutások vannak. Máshol nincs véraláfutás, nincsenek fertőzéseim, lázas is utoljára ha fél éve voltam, és eleve nem képződnek könnyen ezek a véraláfutások.

Szeirintetek? 15/f

("Menj orvoshoz", "eddig miért nem mentél orvoshoz" kommentek kíméljenek)


2016. nov. 17. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek alapján még egy orvos se fogja megmondani, hogy mi bajod van. Teljes körű kivizsgálásra van szükséged.

És bár nem ezt várod el, de menj el egy normális orvoshoz, aki nem legyint, hanem kivizsgálja a problémáidat mert ez nem normális, ami veled van!

2016. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek, de addig is jó lenne tudni, hogy mitől lehet.
2016. nov. 17. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy egy orvos sem fogja neked megmondani tünetek alapján, hogy mi bajod van. Pláne nem itt a gyakorin egyszerű, hétköznapi emberek.

Szépen elmész orvoshoz, megcsinálják a vizsgálatokat és kiderül, hogy mi van.

2016. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!