Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémiás lehetek?

Leukémiás lehetek?

Figyelt kérdés

Már hetek óta megfázásos tüneteim vannak, fáj minden egyes csontom, gyenge vagyok, és nagyon könnyen szerzek véraláfutásokat, a szám szélén pedig seb van (ami vérszegénységre utal - lehet leukémiától is), és fáj az összes fogam. Most pedig a hasam is elkezdett menni.

A bőröm az utóbbi napokban néha falfehér, ami egyáltalán nem jellemző rám, és ez is egy vérszegénység tünet.

Orvosnál ma voltam, kaptam labort, kedden megyek vérvételre és vizeletvizsgálatra.

Tudtommal a sima vérszegénység elég lassan alakul ki, gondolom látszódnia kellett volna a 2 hónappal ezelőtti vérképemen.

Lehet ez leukémia? 17/f


2016. szept. 23. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az talán kevésbé, de ha a laborleleten a trombocitaszám megfelelő, akkor hematológiai szakrendelést igénybe kell venni, mert a véraláfutások vérzéscsillapodási rendellenességre utalnak). Persze nem ártana tudni, hogy milyen gyógyszereket szedsz legálisan vagy illegálisan, hatnak-e ezek a váralvadási rendszerre, fogyasztasz-e sok tartósítószerrel készült élelmiszert stb.
2016. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Semmit nem szedek már 2-3 hete, és ezelőtt is csak Cetirizin-t, az allergiámra.

Illegális szereket pedig soha még csak ki sem próbáltam.

Ma kezdtem el multivitamint szedni, ami gondolom nem minősül annak, és nincs negatív, degeneratív hatással a vérképzésre, érrendszerre, immunrendszerre.

Passzív dohányos vagyok ugyan, de ennek sem hinném, hogy sok köze lenne hozzá.

2016. szept. 23. 12:33
 3/3 Anna XD válasza:
Mi lett az eredmeny??
2016. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!