Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Helyrejöhet 100%osan egy...

Helyrejöhet 100%osan egy ember Bell - féle bénulásból?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és Bell-féle bénulást kaptam, mondta az orvos megfelelő gyógyszerekkel hetek esetleg hónapok alatt 100%osan feltud épülni az ember. De olvastam hogy sok embernek megmaradt az arc ferdesége. Teljesen magam alatt vagyok hogy most elveszítem a megszokott szimmetriáját vagy esetleg el sem múlik / ha elmúlik megmarad a ferdeség... :( Nektek mik a tapasztalataitok?

2016. nov. 17. 19:15
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nyugodj meg, gondolj arra hogy rendbe fogsz jönni! Legfontosabb, hogy így állj hozzá!! Szóval a legfontosabb, hogy nyugalom és türelem!

Én október 7-én kerültem ugyanezzel kórházba. kb. egy hétig voltam benn, szteroid kezelést, és egy marék gyógyszert kaptam + infúziót.

Utána itthon a szteroid még 15 napig + mindenféle vitamin. Fontos, hogy ahogy hazaengedtek rögtön fiziora mentem ... s azóta is járok minden nap!

Most ott tartok hogy kb 70-80%-os vagyok, ha nem beszélek már nem is látni. :)

Szóval kitartás, és türelem! A türelem a legfontosabb!

Én annyit javaslok még, hogy sokat tornázz, nekem ezt a fizion javasoltak: sok fintor, "pofavágás", magánhangzók hangos mondása, és lufi fújás ... ezeket minden nap, minél többször.

Szóval nyugi és türelem!

2016. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :) Én nem kerültem kórházba de énis kaptam egy marék gyógyszert, 2 hét múlva kell kontrollra mennem. De erről a fizioról meg a többi tippről én nem lettem értesítve, de örülök hogy javasoltad. :)

Köszönöm mégegyszer! :)

2016. nov. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!