Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csütörtök óta nem tudok enni....

Csütörtök óta nem tudok enni. Lehet betegség jele?

Figyelt kérdés

Csütörtök reggel kezdődött, émelyegtem, egész nap furcsán éreztem magam, egy kiflit sikerült megennem aznap. De nem is voltam éhes egyáltalán. Pénteken szintén napi egy étkezést sikerült összehozni, egy csirkeszarny volt mindössze, de attól is úgy jollaktam, mintha 2 tanyer kajat ettem volna. Tegnap egy kis főtt krumplit ettem, az még jól is esett. Most pedig reggel már nagyon korgott a hasam, nah gondoltam reggelizek valami értelmes adagot, de 2-3 falat szendvics után félre is toltam a tanyerom, mert nem esik jól ahogy eszek. Hanyingerem kezd lenni amikor eszek. Más tünetem nincs, egyszerűen nem tudok enni. Szerintetek mi lehet? Mondjuk hetekig nem lehetek kaja nélkül, szóval valamit kezdenem kellene ezzel, de nem kívánom az ételt. Volt mar ilyen valakinek?


28L


2016. nov. 20. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a vírus ami most nagyon sok mindenkit "beteggé tesz",csak a Te szervezeted jobban ellenáll neki. Nem baj,ha csak keveset eszel ( és az se legyen nehéz étel), viszont igyál sokat. Valószínűleg hosszabb ideig tart mintha kihánynád vagy hasmenéssel kiürítenéd a kórokozókat,de néhány nap alatt így is el fog múlni. Ha nagyon rossz a hányingered vegyél B6 vitamin és abból szedjél 3x2 szemet.
2016. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:) Igen b6ot vettem már be. Teát és ásványvizet iszok lehetőleg 2litert naponta. Remélem hamarosan visszatér a jó közérzetem, és nem leszek ennél rosszabbul. Hallottam en is, h most van valami hanyos-hasmenos virus, de nekem ilyen gondjaim nincsenek. Csak az ételt nem toleralja most a szervezetem.
2016. nov. 20. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!