Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Főként IBS-esek?

Főként IBS-esek?

Figyelt kérdés

Nektek mi segített az irritabilis bél szindrómában? Mit szedtetek? Hogy oldottátok meg, hogy ne szorongjatok annyit? Hogy oldjátok a stresszt? Ha meggyógyultatok hogyan, ha még küzdötök vele hogyan próbáljátok legyőzni? Leírjátok a történeteteket?

Én már egy ideje küzdök vele és szeretnék már pontot tenni a végére. Az orvosokkal nincs semmi jó tapasztalom.. Én szeretnék spirulina-chlorella tablettát és probiotikumot(25 billiós ez nem sok?nekem kicsit soknak tűnik de úgy érzem elkélhet, ti milyet szedtek?) Stresszoldó teák mennyire hatékonyak? Nem tudom mennyire számít ez előjelnek(?) de még mielőtt nem voltak ibs-es tüneteim állandóan éhes voltam ha 10 perce ettem iszonyúan korgott a hasam. Állandóan szédültem. Néha már iszonyatosan éhes voltam és még a rágómat is megettem(2x) de hülyeség volt tudom. Állandóan száraz a szám(most is) nem is tudom ilyen nektek is szokott lenni, hogy a szátok hogyis mondjam 'összemegy' reggel mikor felkelek még minden oké vele de később kicsi és vékony lesz(vastagabb szájam van) vagy mindenkinek így van?

A normális válaszokat megköszönöm.

Egy kétségbeesett 18 éves.



2016. nov. 20. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor van ha sokat zabálok...

Pár nap normális étkezés és elmúlik. Ha azt akarom hogy gyorsan elmúljon nem eszem fél napig.

2016. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát köszi azért. Nekem 11 hónapja van és amúgy 17 éves vagyok csak 2 hónap múlva leszek 18. Elég hülyén fogalmaztam most nézem..ha erre jár egy moderátor kitörölné?
2016. dec. 14. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos egyelőre a gyógyszer segít csak. Nagyon súlyos formájában szenvedek, kb. semmi táplálék nem marad meg bennem.

A Lopacut nevű tabletta eléggé hatásos, annyi a titka, hogy mindig szarás után kell beszedni belőle! Ha enyhe az IBS-ed, akkor csak egyet, ha súlyos, akkor kettőt. És MINDIG szarás után kell, mert a loperamid a kaksival távozik a szervezetedből. Nekem 90%-ban eltüntette a hasmarsot.

2017. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!