Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hónapja történt, hogy a bal...

1 hónapja történt, hogy a bal karom elkezdett zsibbadni, amit főként az ujjaimban éreztem. Magas vérnyomás kísérte, ami nem jellemző rám?

Figyelt kérdés
Az háziorvosom gyulladásgátlókat adott és azt mondta, hogy a hátamban/nyakamban van a hiba, de ennyi idő elteltével sem állt vissza normálisra az állapotom. A bal karommal szinte semmit nem bírok megemelni és az egyik ujjam hegye még mindig zsibbad 0-24. Csontkovács esetleg segíthetne rajta vagy van valakinek hasonló tapasztalata vagy tud rá megoldást?

2016. máj. 30. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb karom zsibbadt gyakran, és nekem is azt mondták, hogy nyaki eredetű, nyakcsigolyáktól, meszesedés. Aztán egy ismerősöm azt mondta, ne hordjak válltáskát. mert lehet hogy attól van. Azóta kézi táskát hordok csak, és megszűnt , gyakorlatilag elő se jön a zsibbadás, tehát attól volt, hogy túlterheltem a nyakcsigolyámat a válltáskával, nem annyira nehéz, de napközben tényleg mindig rajtam volt, és nagyon régóta .(57/N) Nálad azért a vérnyomásodat ki kéne rendesen vizsgáltatni.
2016. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
háziorvosod adjon beutalót ortopédiára, neurológiára és reumatológiára!
2016. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!