Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 kilo fogyas korosnak szamit?

2 kilo fogyas korosnak szamit?

Figyelt kérdés
Kb 38 kilo voltam (talan ezalatt egy kicsivel) es 36 korul vagyok most. Kihuztak a fogamat es kevesebbet ettem. Illetve stresszes idoszakom volt. Viszont idegesit h nem-e valami daganat. Ez korosnak szamit? 17/l
2016. nov. 27. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

szerinted 2 kiló fogyásba belehalsz? nem.


kóros az ott kezdődik, hogy 1 hónap alatt 10 kilót vagy még többet fogy az ember ok nélkül.


keveset ettél, stresszes vagy ez épp elég ok 2 kiló fogyásra.

2016. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A súlyod alapból kórosnak számít. 2kg amúgy nem sok, az minimális ingadozás teljesen átlagos. Viszont érdemes orvoshoz menned mert 38kg az semmi.
2016. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt kihagytam, ha valóban 17 évesen 36 kiló vagy, akkor viszont vizsgáltasd ki magad, mert nem normális. én alacsony vagyok(155 cm), de mindig 50 körül mozogtam és 45 alá sose mentem még durva stressz alatt sem.


ne a 2 kiló mínusszal foglalkozz, hanem azzal miért vagy 36 kiló.

2016. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vilag eletemben ilyen nagyon vekony voltam :D edesanyamtol orokoltem, o most 160 nem tudom pontosany mennyi, es 50 kilo :D
2016. nov. 27. 21:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Illetve versenytancolok, ahol ugymond elvarjak, hogy egy kis felesleg se legyen rajtunk :)
2016. nov. 27. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!