Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy kiújult a...

Lehetséges, hogy kiújult a sérvem?

Figyelt kérdés
A péniszem felett kb. 1 cm-re, egy 3-4 cm hosszú, leginkább banán alakúra hasonlító duzzanat, kitüremkedés található. Ha nadrágot húzok, kicsit nyom, erősebb nyomás hatására fáj. Egyszer kisebb koromban már volt sérvem, anyám mesélte, nem emlékszem rá mert nagyon kicsi voltam. Most is csak 13 éves vagyok, közeleg a felvételi, és amúgy is eléggé félek a műtétektől. Lehet, hogy kiújult a sérvem?

2016. nov. 28. 15:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Inkább 5 cm hosszú. És az egyik szőrtüsző tövében kb. borsó nagyságú keményebb csomót tapintottam ki. Lehet, hogy csak szőrtüszőgyulladás?
2016. nov. 28. 15:56
 2/2 A kérdező kommentje:
Illetve nagyon viszket, és piros a szőrtüszőknél. Váladék (még) nem jelentkezett.
2016. nov. 28. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!